Reviews of Beetroot Academy

See student reviews of Beetroot Academy and learn about their learning experiences. You can also leave your review to help others choose our academy to develop their professional skills.
Leave a review
Ігорь Кондратюк
Business analysis в IT,
2023
Ігорь Кондратюк
Business analysis в IT,
2023
До початку навчання я працював барменом на гірськолижному курорті Буковель, головними обов’язками було знаходити спільну мову з гостями. Ще до того, як я почав працювати барменом, я спробував свої сили у написанні сайтів. Проте я закинув це заняття, ймовірно, через відсутність мотивації або тому, що мріяв про роботу з більш жвавою атмосферою. Але коли настала пандемія COVID-19, і заклади змушені були закритися, я зрозумів, що мені потрібна стабільність у кар'єрному житті. Саме тоді я згадав про IT і зрозумів, що це справді те, що мені подобається. Спочатку мені було трохи незвично навчатися в онлайн-форматі. Ймовірно, це через те, що у моїй попередній роботі я мав багато можливостей для живого спілкування. Але навчальний курс був інтенсивним і надавав мені велику кількість практичного досвіду. Я відчував, що це дійсно викликає моє захоплення, особливо тому що курс навчав мене думати як розробник, що, безумовно, було моєю головною метою. Вразила комунікація з іншими студентами та з викладачем, ну і кількість англійської) Мені знадобилося близько 3 місяців, щоб знайти роботу після завершення курсу. На жаль (або на щастя), я не працюю з Python зараз, а займаю посаду FrontEnd розробника. І чесно кажучи, ця робота набагато більше мені подобається. Це моя перша компанія, і я працюю з ними вже понад два роки. Я потрапив до них завдяки двотижневому стажуванню, де зумів продемонструвати свої здібності і виявитися кращим серед конкурентів. Єдине, що мені довелося вивчити за ці два тижні, це JavaScript і React. Але курс підготував мене до швидкого самостійного вивчення нових технологій.
Володимир Сенко
Данило Панасюк
До початку навчання у Beetroot Academy, я працював у рекламній агенції у місті Рівне, виконував обов'язки motion-дизайнера. Я самостійно вивчив анімацію та освоїв After Effects і зрозумів, що мені хочеться чого більшого, оскільки за короткий час, я досяг на своїй посаді певного успіху і зупинився у кар'єрному розвитку. І саме тоді я вирішив пройти курс UX\UI Design у Beetroot Academy. Також паралельно я навчаюсь у НАУ на заочній формі навчання на спеціалізації комп'ютерні науки, тому я добре володію різноманітним ПЗ та легко освоюю нові інструменти. Спонукало мене те, що я мав досвід у дизайні і вирішив розширити спектр своїх можливостей, знань та розуміння різних сфер цього напрямку. А Beetroot Academy я обрав тому, що серед інших курсів там був найоптимальніший термін навчання (4 місяці, правда вони потім розтягнулись на 6 через блекаут, але тим не менш це був дуже непростий час, який ми використали з максимальною користю). Найцікавіші — ментори (оскільки Beetroot не лише залучає досвідчених викладачів, а і розкриває нові таланти) і хороша послідовна база( на відміну від інших курсів, які я переглядав, де все або пролітали галопом, або розтягували на невиправдано великий термін). Оскільки для мене це був перший досвід проходження платних курсів зі справжнім ментором, менеджером та групою, то мені було важко сформулювати якісь очікування до початку курсу. Але в процесі я познайомився з неймовірно цікавими та захопленими людьми, які прийшли до дизайну з абсолютно різних галузей. Також мені дуже пощастило з ментором, ним став Олександр Головко, для якого ми стали першою, але дуже ламповою, дружньою та розуміючою групою. І менеджерка Єлизавета теж нас усіх дуже підтримувала, переймалась нашими незгодами і завжди прилітала на допомогу) Тож досвід навчання виключно позитивний і насичений приємними спогадами, хоча моя мета у вигляді нового місця роботи на новій посаді поки не здійснилась, я все одно дуже впевнено до неї йду, завдяки знанням та навичками, які я отримав на цьому курсі. Поки я знаходжусь у пошуку роботи, після закінчення курсу минуло уже 3 місяці, але зважаючи на поточний ринок і конкуренцію, мені здається, що моя робота мрії ще попереду і уже близько. Найбільшою проблемою під час пошуку роботи є власна невпевненість. Коли я зрозумів, що мені дійсно під силу працювати над різними завданнями з різних сфер, від цифрового маркетингу до розробки ПЗ, мої знання можуть знадобитись у найнеспоподіванішій ніші, мені стало простіше відгукуватись на вакансії, робити тестові та приймати відмови.
Данило Панасюк
За освітою я вчитель історії, але вже після закінчення універу зрозумів, що це трохи нуднуватоі мені ближче комп'ютерні науки) Після початку моєї педагогічної діяльності так співпало, що в нашій школі не було вчителя інформатики і цей предмет довірили викладати мені. В процесі я відкрив для себе напрямок фронт-енд розробки і почав шукати відповідні курси, аби поглибити свої знання. Це був початок 2020 року, школи пішли на карантин, уроки проводились лише дистанційно і в мене з'явився вільний час, щоб опанувати професію фронт-енд розробника. Якраз дізнався, що йде набір на онлайн-курс в Beetroot Academy і, не вагаючись, подав заявку та розпочав свій шлях в ІТ. По-перше - мені був цікавий сам процес веб-розробки, по-друге це перспектива розвитку як у фінансовому так і особистісному плані. В Beetroot Academy раніше навчались та працювали мої друзі та знайомі, чув від них багато схвальних відгуків, напевно, це й стало вирішальним фактором. В Beetroot Academy я навчався з квітня по вересень 2020 року в онлайн-форматі. Вважаю, що отримав достатню кількість знань і навичок для старту в IT-сфері, але головне, що почерпнув для себе, це те - що ніколи не можна зупинятись, постійно вчитись і вдосконалювати свої скілли. Вразило, наскільки різні люди йдуть в цю галузь. Серед них був моряк, 16-річний школяр, бухгалтер з 20-річним стажем, бек-енд розробник. Приблизно через 3 місяці після закінчення навчання влаштувався на посаду front-end розробника. Все вийшло доволі швидко і просто, як на мене (можливо мені трохи пощастило). Надіслав резюме, через кілька днів мені зателефонували, пройшов співбесіду, виконав технічне завдання і ось я вже junior front-end developer. Моя найбільша проблема це рівень англійської, оскільки в школі і універі вивчав німецьку. В тій компанії, куди я влаштувався були не дуже високі вимоги щодо цього скіллу, але надалі продовжую її вивчення.
Микола Хаперський
Раніше я була менеджером з обслуговування клієнтів. По суті то як менеджер з продажу, проте не треба шукати, кому б то все втюхать. Дуже давно хотіла стати дизайнером. До Академії придивлялась з 2019 року, проте все ніяк не наважувалась піти на курси. Водночас це було і складно і цікаво. Як і в кожній соціальній ніші одразу ж знайшлась компанія, з котрою ми обговорювали завдання, ділилася думками і планували колективно зробити сайт для сексшопа. Завдяки їм навчання йшло легко і невимушено. Очікування від курсу були грандіозні! Я прям була впевнена, що зараз я ворушусь і стану крутим дизайнером. Проте. Лютий 2022 року вирішив інакше… Навчання є навчання. Це не розваги. А коли ти ще знаєш, що це і час і гроші — то ставишся до нього в рази відповідальніше. Нажаль, роботу я не знайшла. Проте на те є свої причини. Якраз перед проходженням співбесіди для вступу у Академію я дізналась, що вагітна. Тому курси вже проходили вдіох. Цікаво, чи можна було мене тоді назвати дизайнером в квадраті? Наразі я в лайтовому пошуці роботи, бо моєму міндизайнеру ще немає і року. Проте те, що я вже бачила, мені не дуже до вподоби) Навіть на джуна шукають людей з роком досвіду мінімум. І я ще мовчу про закордонні компанії. Там джун може бути навіть з трьома роками експірієнсу.
Марина Перехрест
Molestias in quo.
Molestiae Totam Quaerat Omnis
Eius officiis earum aspernatur eius qui quia repudiandae cupiditate. Esse itaque vero dolorem omnis fugit reici
Neque Voluptates
Distinctio vero alias qui consequatur modi. Libero id labore voluptas facilis. Sit ass
Et Occaecati
Velit repellat perspiciatis. Veniam sed rerum a et in qui consequatur. Minima rerum eum nihil reiciendis dolorem max
Est quasi eveniet et quaerat. Non est adipisci eaque eligendi necessitati
Maiores Temporibus
Мені знадобилося близько 3 місяців, щоб знайти роботу після завершення курсу. На жаль (або на щастя), я не працюю з Python зараз, а займаю посаду front-end розробника. І чесно кажучи, ця робота набагато більше мені подобається.
Володимир Сенко
Приблизно через 3 місяці після закінчення навчання влаштувався на посаду front-end розробника. Все вийшло доволі швидко і просто, як на мене. Можливо, мені трохи пощастило.
Микола Хаперський
Раніше я була менеджером з обслуговування клієнтів. По суті то як менеджер з продажу, проте не треба шукати, кому б то все втюхать. Дуже давно хотіла стати дизайнером. До Академії придивлялась з 2019 року, проте все ніяк не наважувалась піти на курси.
Марина Перехрест
Я очікував, що викладач йтиме винятково за програмою, але був приємно вражений, коли структура курсу слугувала більше як довідник. Натомість поступове занурення у світ програмування відбувалося трошки за іншим — а саме, — практичним сценарієм
Микола Сірик
Mollitia laborum volupta
Et Eum
Quas aperiam corrupti. Animi eos dolor mollitia eos voluptas accusamus rerum officia qui. Dolores praesentium voluptatem
Aut Voluptatibus Suscipit
Laboriosam quaerat occaecati dolorem sit quas saepe magni. Inventore distinctio hic rerum quo et placeat repellat quasi minima.
Qui
Voluptates necessitatibus fugit fugiat incidunt magni. Quia repudian
Id Harum Numquam
Perferendis delectus fugiat excepturi eum minus. Voluptatibus ut ab quos molestiae recusandae et q
Non Cumque Cumque
Autem sit numquam optio eum eligendi. Deleniti saepe et officiis sed est hic natus. Quidem ut occaecati quod maiores voluptate qui
Eaque hic ut et reprehenderit sunt eaque. Unde dolores neque officia omnis necessitatibus expedita. Sint quae debitis nulla velit dignissimo
Repudiandae
Distinctio vero alias qui consequatur modi. Libero id labore voluptas facilis. Sit ass
Et Occaecati
This is some text inside of a div block.
,
2024
Velit similique nihil volupta
Exercitationem
This is some text inside of a div block.
,
2024
Aut adipisci tenetur dolor fugit veritatis non facilis. Molestias fugiat ullam quia rerum voluptate quisquam. Minus quo
Repudiandae
This is some text inside of a div block.
,
2024
Inventore voluptatem odio.
Autem
This is some text inside of a div block.
,
2023
Ad assumenda voluptas ullam expedita ratione et esse aspernatur. Tempora est voluptatem omnis quis nihil facer
Id Harum Numquam
This is some text inside of a div block.
,
2023
Voluptate quia nesciunt officiis velit est ut et atque. Veritatis doloribus rerum itaque voluptatem
Et Eum
This is some text inside of a div block.
,
2023
Debitis eum saepe voluptas modi sed voluptate qui. Ducimus ut quis nostrum adipisci voluptatem facere. Et dign
Qui
This is some text inside of a div block.
,
2023
Nihil rerum rerum veniam alias sed sit assumenda. Accusantium inventore quo eos in error debitis. Quibu
Iusto Fuga Enim
This is some text inside of a div block.
,
2023
До початку навчання у Beetroot Academy, я працював у рекламній агенції у місті Рівне, виконував обов'язки motion-дизайнера. Я самостійно вивчив анімацію та освоїв After Effects і зрозумів, що мені хочеться чого більшого, оскільки за короткий час, я досяг на своїй посаді певного успіху і зупинився у кар'єрному розвитку. І саме тоді я вирішив пройти курс UX\UI Design у Beetroot Academy. Також паралельно я навчаюсь у НАУ на заочній формі навчання на спеціалізації комп'ютерні науки, тому я добре володію різноманітним ПЗ та легко освоюю нові інструменти. Спонукало мене те, що я мав досвід у дизайні і вирішив розширити спектр своїх можливостей, знань та розуміння різних сфер цього напрямку. А Beetroot Academy я обрав тому, що серед інших курсів там був найоптимальніший термін навчання (4 місяці, правда вони потім розтягнулись на 6 через блекаут, але тим не менш це був дуже непростий час, який ми використали з максимальною користю). Найцікавіші — ментори (оскільки Beetroot не лише залучає досвідчених викладачів, а і розкриває нові таланти) і хороша послідовна база( на відміну від інших курсів, які я переглядав, де все або пролітали галопом, або розтягували на невиправдано великий термін). Оскільки для мене це був перший досвід проходження платних курсів зі справжнім ментором, менеджером та групою, то мені було важко сформулювати якісь очікування до початку курсу. Але в процесі я познайомився з неймовірно цікавими та захопленими людьми, які прийшли до дизайну з абсолютно різних галузей. Також мені дуже пощастило з ментором, ним став Олександр Головко, для якого ми стали першою, але дуже ламповою, дружньою та розуміючою групою. І менеджерка Єлизавета теж нас усіх дуже підтримувала, переймалась нашими незгодами і завжди прилітала на допомогу) Тож досвід навчання виключно позитивний і насичений приємними спогадами, хоча моя мета у вигляді нового місця роботи на новій посаді поки не здійснилась, я все одно дуже впевнено до неї йду, завдяки знанням та навичками, які я отримав на цьому курсі. Поки я знаходжусь у пошуку роботи, після закінчення курсу минуло уже 3 місяці, але зважаючи на поточний ринок і конкуренцію, мені здається, що моя робота мрії ще попереду і уже близько. Найбільшою проблемою під час пошуку роботи є власна невпевненість. Коли я зрозумів, що мені дійсно під силу працювати над різними завданнями з різних сфер, від цифрового маркетингу до розробки ПЗ, мої знання можуть знадобитись у найнеспоподіванішій ніші, мені стало простіше відгукуватись на вакансії, робити тестові та приймати відмови.
Данило Панасюк
This is some text inside of a div block.
,
2023
Данило Панасюк
This is some text inside of a div block.
,
2023
Consequatur sed quisquam. Ut alias eos. Distinctio natus aut. Velit nemo et perferendis nobis aut itaque sint rem. Eum totam
Non Cumque Cumque
This is some text inside of a div block.
,
2023
Vel iste adipisci ipsa iusto quia enim similique imp
Deleniti Nam
This is some text inside of a div block.
,
2023
Раніше я була менеджером з обслуговування клієнтів. По суті то як менеджер з продажу, проте не треба шукати, кому б то все втюхать. Дуже давно хотіла стати дизайнером. До Академії придивлялась з 2019 року, проте все ніяк не наважувалась піти на курси. Водночас це було і складно і цікаво. Як і в кожній соціальній ніші одразу ж знайшлась компанія, з котрою ми обговорювали завдання, ділилася думками і планували колективно зробити сайт для сексшопа. Завдяки їм навчання йшло легко і невимушено. Очікування від курсу були грандіозні! Я прям була впевнена, що зараз я ворушусь і стану крутим дизайнером. Проте. Лютий 2022 року вирішив інакше… Навчання є навчання. Це не розваги. А коли ти ще знаєш, що це і час і гроші — то ставишся до нього в рази відповідальніше. Нажаль, роботу я не знайшла. Проте на те є свої причини. Якраз перед проходженням співбесіди для вступу у Академію я дізналась, що вагітна. Тому курси вже проходили вдіох. Цікаво, чи можна було мене тоді назвати дизайнером в квадраті? Наразі я в лайтовому пошуці роботи, бо моєму міндизайнеру ще немає і року. Проте те, що я вже бачила, мені не дуже до вподоби) Навіть на джуна шукають людей з роком досвіду мінімум. І я ще мовчу про закордонні компанії. Там джун може бути навіть з трьома роками експірієнсу.
Марина Перехрест
This is some text inside of a div block.
,
2022
Марина Перехрест
This is some text inside of a div block.
,
2022
Velit repellat perspiciatis. Veniam sed rerum a et in qui consequatur. Minima rerum eum nihil reiciendis dolorem max
Est
This is some text inside of a div block.
,
2022
Eius officiis earum aspernatur eius qui quia repudiandae cupiditate. Esse itaque vero dolorem omnis fugit reici
Neque Voluptates
This is some text inside of a div block.
,
2022
Павло Бондарчук
This is some text inside of a div block.
,
2022
Tenetur laborum error omnis possimus dignissimos eum vero consequatur. Accus
Ipsam Quia Nostrum Ullam
This is some text inside of a div block.
,
2022
Molestias in quo.
Molestiae Totam Quaerat Omnis
This is some text inside of a div block.
,
2022
Est quasi eveniet et quaerat. Non est adipisci eaque eligendi necessitati
Maiores Temporibus
This is some text inside of a div block.
,
2022
Вікторія Шевчук
This is some text inside of a div block.
,
2022
Rerum omnis sed natus est. Inventore impedit quis illo esse laudantium. Inventore ut est provident non est. Quos et libero ratione qui
Autem Molestiae Itaque
This is some text inside of a div block.
,
2022
Deserunt id ratione qui qui enim dolorum. Sapiente iust
Ad Quas Deleniti Vel
This is some text inside of a div block.
,
2022
Voluptates aperiam nobis sequi temporibus harum architecto. Quia digniss
Autem
This is some text inside of a div block.
,
2022
Микола Сірик
This is some text inside of a div block.
,
2022
Non nam fugit assumenda quam consectetur sequi in ut. Invent
Aut Voluptatibus Suscipit
This is some text inside of a div block.
,
2022
Aliquam fugit et aliquam fugit. Esse facilis esse atque error. Et reprehenderit iusto. Modi non aliquam dolor ut aut. Mollitia ut ni
Asperiores
This is some text inside of a div block.
,
2022
Дарина Мідвед
This is some text inside of a div block.
,
2021
Наталя Ліхуша
This is some text inside of a div block.
,
2021
За освітою я вчитель історії, але вже після закінчення універу зрозумів, що це трохи нуднуватоі мені ближче комп'ютерні науки) Після початку моєї педагогічної діяльності так співпало, що в нашій школі не було вчителя інформатики і цей предмет довірили викладати мені. В процесі я відкрив для себе напрямок фронт-енд розробки і почав шукати відповідні курси, аби поглибити свої знання. Це був початок 2020 року, школи пішли на карантин, уроки проводились лише дистанційно і в мене з'явився вільний час, щоб опанувати професію фронт-енд розробника. Якраз дізнався, що йде набір на онлайн-курс в Beetroot Academy і, не вагаючись, подав заявку та розпочав свій шлях в ІТ. По-перше - мені був цікавий сам процес веб-розробки, по-друге це перспектива розвитку як у фінансовому так і особистісному плані. В Beetroot Academy раніше навчались та працювали мої друзі та знайомі, чув від них багато схвальних відгуків, напевно, це й стало вирішальним фактором. В Beetroot Academy я навчався з квітня по вересень 2020 року в онлайн-форматі. Вважаю, що отримав достатню кількість знань і навичок для старту в IT-сфері, але головне, що почерпнув для себе, це те - що ніколи не можна зупинятись, постійно вчитись і вдосконалювати свої скілли. Вразило, наскільки різні люди йдуть в цю галузь. Серед них був моряк, 16-річний школяр, бухгалтер з 20-річним стажем, бек-енд розробник. Приблизно через 3 місяці після закінчення навчання влаштувався на посаду front-end розробника. Все вийшло доволі швидко і просто, як на мене (можливо мені трохи пощастило). Надіслав резюме, через кілька днів мені зателефонували, пройшов співбесіду, виконав технічне завдання і ось я вже junior front-end developer. Моя найбільша проблема це рівень англійської, оскільки в школі і універі вивчав німецьку. В тій компанії, куди я влаштувався були не дуже високі вимоги щодо цього скіллу, але надалі продовжую її вивчення.
Микола Хаперський
This is some text inside of a div block.
,
2020
Микола Хаперський
This is some text inside of a div block.
,
2020
До початку навчання я працював барменом на гірськолижному курорті Буковель, головними обов’язками було знаходити спільну мову з гостями. Ще до того, як я почав працювати барменом, я спробував свої сили у написанні сайтів. Проте я закинув це заняття, ймовірно, через відсутність мотивації або тому, що мріяв про роботу з більш жвавою атмосферою. Але коли настала пандемія COVID-19, і заклади змушені були закритися, я зрозумів, що мені потрібна стабільність у кар'єрному житті. Саме тоді я згадав про IT і зрозумів, що це справді те, що мені подобається. Спочатку мені було трохи незвично навчатися в онлайн-форматі. Ймовірно, це через те, що у моїй попередній роботі я мав багато можливостей для живого спілкування. Але навчальний курс був інтенсивним і надавав мені велику кількість практичного досвіду. Я відчував, що це дійсно викликає моє захоплення, особливо тому що курс навчав мене думати як розробник, що, безумовно, було моєю головною метою. Вразила комунікація з іншими студентами та з викладачем, ну і кількість англійської) Мені знадобилося близько 3 місяців, щоб знайти роботу після завершення курсу. На жаль (або на щастя), я не працюю з Python зараз, а займаю посаду FrontEnd розробника. І чесно кажучи, ця робота набагато більше мені подобається. Це моя перша компанія, і я працюю з ними вже понад два роки. Я потрапив до них завдяки двотижневому стажуванню, де зумів продемонструвати свої здібності і виявитися кращим серед конкурентів. Єдине, що мені довелося вивчити за ці два тижні, це JavaScript і React. Але курс підготував мене до швидкого самостійного вивчення нових технологій.
Володимир Сенко
This is some text inside of a div block.
,
2020
Володимир Сенко
This is some text inside of a div block.
,
2020
Володимир Сенко
This is some text inside of a div block.
,
2020
Мені знадобилося близько 3 місяців, щоб знайти роботу після завершення курсу. На жаль (або на щастя), я не працюю з Python зараз, а займаю посаду front-end розробника. І чесно кажучи, ця робота набагато більше мені подобається.
Володимир Сенко
This is some text inside of a div block.
,
2020
Микола Хаперський
This is some text inside of a div block.
,
2020
Приблизно через 3 місяці після закінчення навчання влаштувався на посаду front-end розробника. Все вийшло доволі швидко і просто, як на мене. Можливо, мені трохи пощастило.
Микола Хаперський
This is some text inside of a div block.
,
2020
Чому ІТ? Бо це про саморозвиток, стабільність та креатив. І ці три пункти важливі для мене. А Beetroot Academy я обрала, бо вже мала рекомендації від моїх знайомих. А ще мою увагу привернув зручний та красивий сайт
Наталя Ліхуша
This is some text inside of a div block.
,
2021
Якщо чесно, я сумнівалася, що можу впоратись з новою професією, але мені пощастило з викладачкою. ЇЇ щирість та готовність відповідати на всі питання, які тільки можуть виникнути в процесі навчання, а також вміння легко пояснювати складні речі, створили довірливу та безпечну атмосферу у групі
Дарина Мідвед
This is some text inside of a div block.
,
2021
Autem sit numquam optio eum eligendi. Deleniti saepe et officiis sed est hic natus. Quidem ut occaecati quod maiores voluptate qui
Asperiores
This is some text inside of a div block.
,
2022
Quas aperiam corrupti. Animi eos dolor mollitia eos voluptas accusamus rerum officia qui. Dolores praesentium voluptatem
Aut Voluptatibus Suscipit
This is some text inside of a div block.
,
2022
Я очікував, що викладач йтиме винятково за програмою, але був приємно вражений, коли структура курсу слугувала більше як довідник. Натомість поступове занурення у світ програмування відбувалося трошки за іншим — а саме, — практичним сценарієм
Микола Сірик
This is some text inside of a div block.
,
2022
Nisi quae quas dolor ut nihil ut dignissimos. Nobis quo consectetur enim optio harum neque earum soluta quam. N
Autem
This is some text inside of a div block.
,
2022
Eligendi molestiae pariatur dolores. Tempora accusantium fuga quibusdam enim sunt sapiente id dolores. Et odio excepturi mollitia numq
Ad Quas Deleniti Vel
This is some text inside of a div block.
,
2022
Debitis repudiandae et ipsa eum modi quam ea aliquam. Perferendis ipsa voluptatem quasi.
Autem Molestiae Itaque
This is some text inside of a div block.
,
2022
Моїм болем була відсутність фідбека від рекрутерів. Потрібно запастися терпінням. Швидко нічого не робиться, хоча і може пощастити. Не розчаровуйся, коли відмовляють, вже не кажучи, коли не відповідають на твої листи та резюме. Стисни зуби і відправляй ще більше резюме на всіх можливих платформах
Вікторія Шевчук
This is some text inside of a div block.
,
2022
Sunt tenetur aut id illum architecto et perspiciatis molestiae. Officiis reiciendis ea quo deserunt. At alias neque error autem quis quia od
Maiores Temporibus
This is some text inside of a div block.
,
2022
Eveniet veniam iusto aut aut eius ut iusto vitae facere. Voluptatem ipsum et placeat fugiat iusto aspe
Molestiae Totam Quaerat Omnis
This is some text inside of a div block.
,
2022
Harum quam voluptatem veritatis placeat quo. Et quidem quibusdam distinctio. Quasi et accusamus dolo
Ipsam Quia Nostrum Ullam
This is some text inside of a div block.
,
2022
Роботодавці обізнані про Beetroot Academy і тому звертають увагу на твоє місце навчання. Я отримав свою першу роботу лідогенератором ще до випуску, бо рекрутерка побачила мій статус в LinkedIn
Павло Бондарчук
This is some text inside of a div block.
,
2022
Provident id doloribus. Quos quis repellendus voluptatem repellendus. Consequatur architecto rerum ut. Est aut animi. Delectus aut
Neque Voluptates
This is some text inside of a div block.
,
2022
Ex ea culpa. Vitae sed sequi voluptate voluptatem ex error in ipsam e
Est
This is some text inside of a div block.
,
2022
Марина Перехрест
This is some text inside of a div block.
,
2022
Раніше я була менеджером з обслуговування клієнтів. По суті то як менеджер з продажу, проте не треба шукати, кому б то все втюхать. Дуже давно хотіла стати дизайнером. До Академії придивлялась з 2019 року, проте все ніяк не наважувалась піти на курси.
Марина Перехрест
This is some text inside of a div block.
,
2022
Repellendus omnis fuga error alias. Qui qui placeat. Quod et voluptatem dolor iste magnam autem sed. Voluptate repellat consequatur sap
Deleniti Nam
This is some text inside of a div block.
,
2023
Perferendis delectus fugiat excepturi eum minus. Voluptatibus ut ab quos molestiae recusandae et q
Non Cumque Cumque
This is some text inside of a div block.
,
2023
Данило Панасюк
This is some text inside of a div block.
,
2023
Також мені дуже пощастило з ментором, ним став Олександр Головко, для якого ми стали першою, але дуже ламповою, дружньою та розуміючою групою.
Данило Панасюк
This is some text inside of a div block.
,
2023
Voluptas dignissimos quibusdam omnis autem et quis dolor qui. Impedit neque nam saepe inventore dolor. Sed nemo natus perspiciat
Iusto Fuga Enim
This is some text inside of a div block.
,
2023
Laboriosam quaerat occaecati dolorem sit quas saepe magni. Inventore distinctio hic rerum quo et placeat repellat quasi minima.
Qui
This is some text inside of a div block.
,
2023
Mollitia laborum volupta
Et Eum
This is some text inside of a div block.
,
2023
Voluptates necessitatibus fugit fugiat incidunt magni. Quia repudian
Id Harum Numquam
This is some text inside of a div block.
,
2023
Modi molestiae cum id autem voluptas veniam aut. Sit quidem ea dolore aut. Et possimus doloremqu
Autem
This is some text inside of a div block.
,
2023
Eaque hic ut et reprehenderit sunt eaque. Unde dolores neque officia omnis necessitatibus expedita. Sint quae debitis nulla velit dignissimo
Repudiandae
This is some text inside of a div block.
,
2024
Vel nihil ratione sed quos ipsam sit natus et at. Eligendi sunt eos debitis quibusdam. Animi sint suscipit similique pariatur quisqua
Exercitationem
This is some text inside of a div block.
,
2024
Officiis placeat ipsam nisi autem qui soluta optio. Voluptatem suscipit facilis earum saepe est incidunt facilis odit magni. At enim eni
Et Occaecati
This is some text inside of a div block.
,
2024
Beetroot Academy - чудова академія, яка надає навчання у сфері веб-розробки, дизайну та digital-маркетингу. Пройшла курс з веб-розробки та отримала сильну базу знань. Викладачі терплячі та завжди готові допомогти, що дуже важливо для початківців. Окрема подяка моєму викладачеві, який був на зв'язку в будь-який час та допомагав розібратися з завданнями. Рекомендую цю академію всім, хто хоче поринути в світ IT!
Ігорь Кондратюк
Business analysis в IT,
2023
Чудова академія для навчання з нуля. Я навчався на курсі з Python-розробки та був приємно здивований увагою викладачів до студентів. Вони завжди готові допомогти в будь-якій ситуації та пояснюють матеріал так, що навіть складні теми стають зрозумілими.
Ігорь Кондратюк
Business analysis в IT,
2023
Beetroot Academy допомогла мені відкрити свої таланти в сфері веб-дизайну.
Ігорь Кондратюк
Business analysis в IT,
2023
*/