До початку навчання я працював барменом на гірськолижному курорті Буковель, головними обов’язками було знаходити спільну мову з гостями. Ще до того, як я почав працювати барменом, я спробував свої сили у написанні сайтів. Проте я закинув це заняття, ймовірно, через відсутність мотивації або тому, що мріяв про роботу з більш жвавою атмосферою. Але коли настала пандемія COVID-19, і заклади змушені були закритися, я зрозумів, що мені потрібна стабільність у кар'єрному житті. Саме тоді я згадав про IT і зрозумів, що це справді те, що мені подобається. Спочатку мені було трохи незвично навчатися в онлайн-форматі. Ймовірно, це через те, що у моїй попередній роботі я мав багато можливостей для живого спілкування. Але навчальний курс був інтенсивним і надавав мені велику кількість практичного досвіду. Я відчував, що це дійсно викликає моє захоплення, особливо тому що курс навчав мене думати як розробник, що, безумовно, було моєю головною метою. Вразила комунікація з іншими студентами та з викладачем, ну і кількість англійської) Мені знадобилося близько 3 місяців, щоб знайти роботу після завершення курсу. На жаль (або на щастя), я не працюю з Python зараз, а займаю посаду FrontEnd розробника. І чесно кажучи, ця робота набагато більше мені подобається. Це моя перша компанія, і я працюю з ними вже понад два роки. Я потрапив до них завдяки двотижневому стажуванню, де зумів продемонструвати свої здібності і виявитися кращим серед конкурентів. Єдине, що мені довелося вивчити за ці два тижні, це JavaScript і React. Але курс підготував мене до швидкого самостійного вивчення нових технологій.
До початку навчання у Beetroot Academy, я працював у рекламній агенції у місті Рівне, виконував обов'язки motion-дизайнера. Я самостійно вивчив анімацію та освоїв After Effects і зрозумів, що мені хочеться чого більшого, оскільки за короткий час, я досяг на своїй посаді певного успіху і зупинився у кар'єрному розвитку. І саме тоді я вирішив пройти курс UX\UI Design у Beetroot Academy. Також паралельно я навчаюсь у НАУ на заочній формі навчання на спеціалізації комп'ютерні науки, тому я добре володію різноманітним ПЗ та легко освоюю нові інструменти. Спонукало мене те, що я мав досвід у дизайні і вирішив розширити спектр своїх можливостей, знань та розуміння різних сфер цього напрямку. А Beetroot Academy я обрав тому, що серед інших курсів там був найоптимальніший термін навчання (4 місяці, правда вони потім розтягнулись на 6 через блекаут, але тим не менш це був дуже непростий час, який ми використали з максимальною користю). Найцікавіші — ментори (оскільки Beetroot не лише залучає досвідчених викладачів, а і розкриває нові таланти) і хороша послідовна база( на відміну від інших курсів, які я переглядав, де все або пролітали галопом, або розтягували на невиправдано великий термін). Оскільки для мене це був перший досвід проходження платних курсів зі справжнім ментором, менеджером та групою, то мені було важко сформулювати якісь очікування до початку курсу. Але в процесі я познайомився з неймовірно цікавими та захопленими людьми, які прийшли до дизайну з абсолютно різних галузей. Також мені дуже пощастило з ментором, ним став Олександр Головко, для якого ми стали першою, але дуже ламповою, дружньою та розуміючою групою. І менеджерка Єлизавета теж нас усіх дуже підтримувала, переймалась нашими незгодами і завжди прилітала на допомогу) Тож досвід навчання виключно позитивний і насичений приємними спогадами, хоча моя мета у вигляді нового місця роботи на новій посаді поки не здійснилась, я все одно дуже впевнено до неї йду, завдяки знанням та навичками, які я отримав на цьому курсі. Поки я знаходжусь у пошуку роботи, після закінчення курсу минуло уже 3 місяці, але зважаючи на поточний ринок і конкуренцію, мені здається, що моя робота мрії ще попереду і уже близько. Найбільшою проблемою під час пошуку роботи є власна невпевненість. Коли я зрозумів, що мені дійсно під силу працювати над різними завданнями з різних сфер, від цифрового маркетингу до розробки ПЗ, мої знання можуть знадобитись у найнеспоподіванішій ніші, мені стало простіше відгукуватись на вакансії, робити тестові та приймати відмови.
За освітою я вчитель історії, але вже після закінчення універу зрозумів, що це трохи нуднуватоі мені ближче комп'ютерні науки) Після початку моєї педагогічної діяльності так співпало, що в нашій школі не було вчителя інформатики і цей предмет довірили викладати мені. В процесі я відкрив для себе напрямок фронт-енд розробки і почав шукати відповідні курси, аби поглибити свої знання. Це був початок 2020 року, школи пішли на карантин, уроки проводились лише дистанційно і в мене з'явився вільний час, щоб опанувати професію фронт-енд розробника. Якраз дізнався, що йде набір на онлайн-курс в Beetroot Academy і, не вагаючись, подав заявку та розпочав свій шлях в ІТ. По-перше - мені був цікавий сам процес веб-розробки, по-друге це перспектива розвитку як у фінансовому так і особистісному плані. В Beetroot Academy раніше навчались та працювали мої друзі та знайомі, чув від них багато схвальних відгуків, напевно, це й стало вирішальним фактором. В Beetroot Academy я навчався з квітня по вересень 2020 року в онлайн-форматі. Вважаю, що отримав достатню кількість знань і навичок для старту в IT-сфері, але головне, що почерпнув для себе, це те - що ніколи не можна зупинятись, постійно вчитись і вдосконалювати свої скілли. Вразило, наскільки різні люди йдуть в цю галузь. Серед них був моряк, 16-річний школяр, бухгалтер з 20-річним стажем, бек-енд розробник. Приблизно через 3 місяці після закінчення навчання влаштувався на посаду front-end розробника. Все вийшло доволі швидко і просто, як на мене (можливо мені трохи пощастило). Надіслав резюме, через кілька днів мені зателефонували, пройшов співбесіду, виконав технічне завдання і ось я вже junior front-end developer. Моя найбільша проблема це рівень англійської, оскільки в школі і універі вивчав німецьку. В тій компанії, куди я влаштувався були не дуже високі вимоги щодо цього скіллу, але надалі продовжую її вивчення.
Раніше я була менеджером з обслуговування клієнтів. По суті то як менеджер з продажу, проте не треба шукати, кому б то все втюхать. Дуже давно хотіла стати дизайнером. До Академії придивлялась з 2019 року, проте все ніяк не наважувалась піти на курси. Водночас це було і складно і цікаво. Як і в кожній соціальній ніші одразу ж знайшлась компанія, з котрою ми обговорювали завдання, ділилася думками і планували колективно зробити сайт для сексшопа. Завдяки їм навчання йшло легко і невимушено. Очікування від курсу були грандіозні! Я прям була впевнена, що зараз я ворушусь і стану крутим дизайнером. Проте. Лютий 2022 року вирішив інакше… Навчання є навчання. Це не розваги. А коли ти ще знаєш, що це і час і гроші — то ставишся до нього в рази відповідальніше. Нажаль, роботу я не знайшла. Проте на те є свої причини. Якраз перед проходженням співбесіди для вступу у Академію я дізналась, що вагітна. Тому курси вже проходили вдіох. Цікаво, чи можна було мене тоді назвати дизайнером в квадраті? Наразі я в лайтовому пошуці роботи, бо моєму міндизайнеру ще немає і року. Проте те, що я вже бачила, мені не дуже до вподоби) Навіть на джуна шукають людей з роком досвіду мінімум. І я ще мовчу про закордонні компанії. Там джун може бути навіть з трьома роками експірієнсу.
Molestias in quo.
Eius officiis earum aspernatur eius qui quia repudiandae cupiditate. Esse itaque vero dolorem omnis fugit reici
Distinctio vero alias qui consequatur modi. Libero id labore voluptas facilis. Sit ass
Velit repellat perspiciatis. Veniam sed rerum a et in qui consequatur. Minima rerum eum nihil reiciendis dolorem max
Est quasi eveniet et quaerat. Non est adipisci eaque eligendi necessitati
Мені знадобилося близько 3 місяців, щоб знайти роботу після завершення курсу. На жаль (або на щастя), я не працюю з Python зараз, а займаю посаду front-end розробника. І чесно кажучи, ця робота набагато більше мені подобається.
Приблизно через 3 місяці після закінчення навчання влаштувався на посаду front-end розробника. Все вийшло доволі швидко і просто, як на мене. Можливо, мені трохи пощастило.
Раніше я була менеджером з обслуговування клієнтів. По суті то як менеджер з продажу, проте не треба шукати, кому б то все втюхать. Дуже давно хотіла стати дизайнером. До Академії придивлялась з 2019 року, проте все ніяк не наважувалась піти на курси.
Я очікував, що викладач йтиме винятково за програмою, але був приємно вражений, коли структура курсу слугувала більше як довідник. Натомість поступове занурення у світ програмування відбувалося трошки за іншим — а саме, — практичним сценарієм
Quas aperiam corrupti. Animi eos dolor mollitia eos voluptas accusamus rerum officia qui. Dolores praesentium voluptatem
Laboriosam quaerat occaecati dolorem sit quas saepe magni. Inventore distinctio hic rerum quo et placeat repellat quasi minima.
Voluptates necessitatibus fugit fugiat incidunt magni. Quia repudian
Perferendis delectus fugiat excepturi eum minus. Voluptatibus ut ab quos molestiae recusandae et q
Autem sit numquam optio eum eligendi. Deleniti saepe et officiis sed est hic natus. Quidem ut occaecati quod maiores voluptate qui
Eaque hic ut et reprehenderit sunt eaque. Unde dolores neque officia omnis necessitatibus expedita. Sint quae debitis nulla velit dignissimo