ІТ-професії. Знайомство.
Безплатний курс для самоосвіти
1. Вступ. Огляд курсу

H1

H2

H3

H4

H5
H6

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

easily create content.

  • sdfsd
  • sdfsdf
  • sdf

  1. sdfsd
  2. sdfsdf
  3. sdf

Привіт! Вітаємо тебе на початку курсу-знайомства з ІТ-професіями. У цій динамічній галузі велика кількість інформації, тож знайти своє, рідне — часто надскладне завдання. Саме тому ми створили цей курс, де ти можеш у своєму темпі дослідити власні очікування та реакції на різні завдання та виклики ІТ-спеціалізацій.

В цьому уроці ми розповімо про логіку курсу і його особливості. На тебе чекають такі теми:

  • Ціль курсу
  • Координатор курсу
  • Телеграм для спілкування зі студентами
  • Навігація курсу
  • Як перекладати англомовні статті
  • Мотиваційне відео

! Ми дуже рекомендуємо переглянути всі матеріали уроку. Починаймо?

Ціль курсу

Головний результат курсу — твоє особисте розуміння, яка спеціальність тебе цікавить.  Вивчаючи теорію і виконуючи практику, ти робитимеш це на задля "диплому" чи схвалення роботи викладачем — а щоб відповісти для себе :"Чи цікаво мені цим займатись?", "Чи хочеться мені дізнаватись ще більше з цього фаху?". І навіть розуміння: "Ні, цей напрям — зовсім не моє" також є хорошим результатом!

Також ти зможеш зрозуміти  чи підходить тобі формат самоосвіти, без допомоги викладача. Так, самонавчання — це не основний метод освіти в Академії. На наших основних курсах студенти працюють із викладачем, отримують зворотний зв'язок із виконаних домашніх завдань та відповіді на всі запитання з опанованої теорії. Тому якщо ти відчуєш, що з допомогою викладача тобі було б простіше та значно ефективніше навчатись — приєднуйся до Академії на курс із професії, яка тебе зацікавить.

Сподіваємось, цей курс допоможе тобі знайти себе серед розмаїття ІТ-спеціальностей та обрати одну, в якій ти прагнутимеш розвиватись.

Координатор курсу

My alt text
Знайомся, твій координатор - Олег Процюк

Його телеграм - https://t.me/OlehBeetrootAcademy

Його пошта - oleh.protsiuk@beetroot.academy

Звертайся до нього за допомогою з:

  • організаційними питаннями;
  • проблемами з LMS;
  • посиланнями, що не відкриваються;
  • питаннями з курсу.

Однак, Олег не зможе тобі допомогти з: перевіркою домашнього завдання (для цього в тебе є телеграм-чат з іншими студентами).

Спілкування зі студентами

Ми створили телеграм-чат, де ти можеш спілкуватися з іншими студентами. Особливо це буде корисно з питань стосовно домашніх завдань. Головне правило етикету цього чату: якщо хочеш, щоб тобі допомогли — допомагай іншим також.

Ставлячи запитання, вказуй назву уроку та спеціальності, де потребуєш допомоги. Наприклад: "Привіт, в домашньому завданні уроку: "Project Management. Урок 2" не можу зрозуміти, що таке юзер сторі..."

!!! Приєднуйся до телеграм-чату за цим посиланням: https://t.me/+lkBi2CZfoNJjNzAy

Навігація курсу

Для курсу ми обрали найпопулярніші напрямки сучасної ІТ-галузі:

  • Project Management в ІТ
  • UI/UX дизайн
  • Front-End розробка
  • Python розробка
  • QA Manual

Вони не взаємопов'язані між собою. Тобто ти можеш обрати і пройти лише декілька з них або ж узагалі один.

Якщо хочеш пройти весь курс — просто відкривай з першого уроку і проходь усі один за одним. Внизу кожного уроку є кнопка, за допомогою якої можна перейти до наступного уроку.

Якщо ж лише один напрям — зверху справа натискай кнопку "список уроків". Клікнувши, тобі відкриється список зі всіма уроками. Обирай потрібний напрям та починай його опановувати.  

Основна мета — визначитись, який фах тобі до вподоби.

Також ми додали два уроки з цифрової грамотності, а саме:

  • Google і навички пошуку інформації
  • Робота з комп'ютером та Google-сервісами, як-от Docs, Sheets, Slides

Їх не обов'язково проходити. Однак, якщо ти ніколи не мав/мала з ними справу, ми дуже радимо приділити час ознайомленню з ними.

Як перекладати англомовні статті

Не кожен з нас має навички англійської такого рівня, щоб вільно читати англомовні статті. Однак, робота в ІТ без англійської — майже міф. В цьому курсі ми використовуємо англомовні статті, щоб підготувати тебе до реалій, де потрібно читати багато й, переважно, з англомовних джерел.

Ось тобі відео, як полегшити собі навчання при читанні статей англійською:

Ми рекомендуємо використовувати розширення Google Translate для браузера. Для перекладу українською, знайди його в Гуглі за ключовими словами "google translate extension" + " назва твого браузера".

  Приклад: "google translate extension google chrome".

Також є застосунок Deepl, що перекладає краще за Google Translate. Однак він не вміє перекладати українською, лише російською. Через це ми не можемо рекомендувати його, але маєш право знати про його наявність. Тому використовуй Deepl виключно якщо тобі окей читати статті російською.

Важливе мотиваційне відео перед початком навчання

Це відео для Академії створив Артем, UI/UX дизайнер з Берліна. Він поділиться своїм досвідом опанування нової спеціальності та (як ми сподіваємось) надихне тебе на нові звершення.

Це все, що тобі було потрібно знати перед стартом. Почнемо навчання?